ECE20US15 Xp Power AC/DC PSU, ENCAPSULATED, 20W, 15V
Part Nnumber
ECE20US15
Description
AC/DC PSU, ENCAPSULATED, 20W, 15V
Producer
Xp Power
Basic price
Depth: 52.4mm Height: 23mm Input Voltage AC Max: 264V Input Voltage AC Min: 85V Output Current Max: 1.33A Output Power Max: 20W Output Voltage Nom.: 15V Power Supply Output Type: Fixed SVHC: No SVHC (16-Jun-2014) Width: 27.2mm
Following Parts
Random Products
(keyword ECE20US15 Xp Power AC/DC PSU, ENCAPSULATED, 20W, 15V)